Afgestudeerde zesdejaars

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2012 – 2013…class off 2013

 

DE BRUYCKER Mathias L6B GEORGOPOULOS Léa L6B GORISSEN Femke L6B HOSTYN Tae-an L6B IDE Gloria-Marta L6B MERTENS Gill L6B OPHALS Alana L6B OST Quinten L6B POKET Dylan L6B RINGOET Liana L6B ROELAND Cian L6B SIMONS Lore L6B STIENS Phoebe L6B VAN MEERBEECK Kjell L6B VANDEN EYNDE Joy L6B VANDERSTRAETEN Cynthia L6B VANDERSTRAETEN Kenzie L6B VERLINDE Axelle L6B ZAFARI Kaywan L6B ALGOET Kundry L6C BARE Eline L6C BELSACK Kevin L6C CLEMENT Victor L6C DE BROYER Caro L6C DE BROYER Casey L6C DE WINTER Sukien L6C DENAYER Raphaël L6C DENEYER Morena L6C DEPECKER Robbe L6C DEPRETER Egon L6C ELSHOEGHT Liam L6C HAEGEMAN Lise L6C HONSHOVEN Estée L6C KERKI Miro L6C LAKAY Julie L6C ROOSELEERS Jordi L6C STEVENS Kian L6C VAN ACKER Margaux L6C VANKERCKHOVE Ethan L6C VEREYCKEN Raf L6C VERRIEST Noémie L6C WEVERBERGH Aurélie L6C BOUABID Nisrine L6D BOUAMAR Bilal L6D BOULASSA Amina L6D CABRAL DE ALMEIDA Mariana L6D CNOCKAERT Gaëtan L6D DE BEL Raf L6D DERYCKE Jerko L6D GILMANT Selena L6D KARIOUHI Mohammed L6D KORNELIS Viktor L6D LAMHASNI Salma L6D MAES Oscar L6D MARY Yari L6D MEES Fiebe L6D NGOBOKA Jean Georges L6D OEYEN Asia L6D PARMENTIER JulienL6D POKET Elias L6D PREDOM Lien L6D TONDEUR Jeason L6D VANDIJCK Solena L6D VERMEIR Jordane L6D

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2011 – 2012…class off 2012

juni-2012

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2010 – 2011…class off 2011

juni2011
Al Maimouni Noureddine, Ameys Bente, Banckaert Dylan, Bare Anaelle, Bellemans Jones, Beulen Brent, Bogaert Remco, Bois d’Enghien Paulien, Bonnarens Yens, Borremans Davy, Brodart Jordan, Busselot Shannon, Carels Imke, Cazalle Vincenté, Christiaens Anai, Courbot Naomi, De Backer Jasper, De Belder Egon, De Bruycker Maxime, De Craene Bryan, Decrick Lenny, De Groote Branko, Demesmaeker Emily, Deraedemaeker Daphne, Derynck Bieke, De Temmerman Kenneth, D’Hoe Delia, Eckeman Louis, Elsen Sander, Hauwaert Tijl, Hemeleers Laëtitia, Holemans Yoni, Ilondo Lingolo Aristote, Januarius Tom, Kiebert Kamille, Kolompratsidis Georgios, Lamme Fabian, Leemans Mats, Leotta Emilio, Lizin Tom, Magnus Amber, Marit Lana, Merckx Fanny, Merckx Pelle, Monnaers Karen, Monseu Jelco, Nerinckx Lucas, Nerinckx Ruben, Ourimchi Chaimae, Rillof Arko, Rodriguez Y Montalvo Brian,, Rooseleers Yannick, Rossie Jack, Salamino Matteo, Smeyers Kjell, Thibaut Elodie, Thomas Jirky, Tielemans Louize, Van Den Bossche Steve, Van der Veken Eran, Vandevelde Ellen, Van Laer Ine, Vanmalderen Thibo, Van Mieghem Erwin, Van Mieghem Jordi, Vanpoucke Charlotte, Van Roy Kynan, Vanstalle Ward, Vereycken Arno, Veys Laurene, Weverbergh Jona, Willemyns Noortje

 

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2009 – 2010…class off 2010

VLUU L210  / Samsung L210
Gremmelprez Jolien, Engelen Morgan, Deneyer Fiona, Dath Chloë, Mommaert Kyrina, Michiels Febe, Georgopoulos Alexandre, Bellemans Orane, Kornelis Vera, Stoikos Stefanos, Paquay Nathan, Ophals Dielan, Debraekeleer Zeno, Laenens Maïté, Effinger Sarah, Hemeleers Morgane, Van Koekenbeek Eva, Clepkens Glenn, Lamhasni Mhassni Farid, Rillof Jorik, Ourichi Oumaima, Elzewijck Vinny, Khattou Mohammed, De Greef Aaron, Pouillard Melissa, Debast Donna, Clement Kevin, Berghmans Gwenn, Vanden Eynde Dorain, Vanlaethem Robbe, Chovau Clara, Ost Roxane, Wouters Timo, Hendrickx Tina, Alami-Mchachti Chaimae, Emmerechts Karolien, Eckeman Max, Tordeurs Elise, Van Molle Robbe, Roose Manon, Van Der Eecken Jason, Van Lysebeth Mathias, Van Loock Inze, Wirix Hannelore, Maes Margot, Stroobants Paulien, Bellemans Jana, Bellemans Lenka, Ghesquiere Sam, Asselman Roxanne, Breyssens Lieselotte, Brike Tommy, Bonnarens Yannick, Danau Rachel, Vankeerberghen Agna, De Wiest Kjent, Oeyen Bran, Laermans Morgan, Monshengwo Ezra, Honshoven Inès, Muylle Beau, Leemans Lara, Cornelis Yuri, Haegeman Jente, Vancutsem Kaat, Elshoeght Liana, De Bel Robbe

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2008 – 2009…class off 2009

juni2009
Al Maimouni Mohammed, Bandinelli Kenzo, Berlize Nordin, Biesemans Jarne, Borremans Jordi, Boulassa Zacharia, Busselot Wesley, Chovau Alexandre, Collin Elle, Dannau Nina, Davidt Aurélie, Debast Dylan, Debelder Mika, DeBroyer Tessa, De L’Arbre Chayenne, De La Marche Glenn, De Maeght Kim, Denayer Pauline, Deprins Jente, Deraedemaeker Kelly, Deras Bieke, De Temmerman Bo, De Vriendt Waldo, Dubois Mathias, Hauwaert Lucas, Kermanshahani Zeynab, Marcelis Anaïs, Marit Laura, Moussiaux Lauren, Nerinckx Leen, Ocula Rani, Pardaens Robin, Pe Sarah, Pe Tibo, Proces Laura, Sarkozi Glenn, Schoonejans Kimberly, Segers Emily, Smets Margot, Smeyers Maya, Steens Wendy, Terrouche Lina, Thomas Joyce, Tordeurs Thibaut, Tshilembi Agathe, Van Der Elst Cedric, Van Der Kelen Goran, Vandermeeren Sven, Vanlaer Arne, Van Langendijck Sarah, Van Rhijn Quentin, Van Roy Brian, Vanschepdael Anthony, Vermeere Nathan, Vogeleer Ward, Weverbergh Kjenta, Willemyns Jany, Yagoubi Khalil, Yagoubi Mehdi

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2007 – 2008…class off 2008

juni2008
Adom Naoline, Akchich Myriam, Asselman Rani, Belsack Mike, Blanco-Barranco Merlin, Brison Allison, Carels Evy, Decuyper Sandro, Dehaes Elise, Demol Kelly, Demuylder Tim, Depecker Jonas, De Preter Marijke, Desmedt Bjarne, Desmet Kimberley, De Temmerman Jason, De Vriendt Laura, Effinger Alexandre, Emadafshar Anthony, El Yahyaoui Zaynab, Goderis Glenn, Hauwaert Kinsey, Heindryckx Bavo, Laermans Robin, Lhost Julie, Merckx Jego, Michiels Caro, Michiels Ellis, Moustie Lars, Noel Isarrah, Ortigosa Crespo Diego, Ouhammou Soumaya, Ros Satthart, Sabels Coralie, Serruys Dries, Swalus Marie, Tresinie Jonas, Valaeys Jodie, Vanden Eynde Delina, Vanderheyden Amanda, Vankerckhove Emmanuel, Van Mieghem Alison, Vanmulder Jeffrey, Vermeersch Bob, Vienne Sara, Wauters Emmeline, Wispenninckx Laurien, Wouters Janne

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2006 – 2007…class off 2007

juni2007
Anneet Sacha, Biesemans Janina, Blanquaert Ilka, Bogaerts Dana, Boon Kim, Brabant Alison, Cambier Shana, Colpaert Julie, Cornelis Kimberley, Dantrou Diederik, De Broyer Arno, Decoster Pieter-Jan, Dekegel Sara, Denayer Silke, De Nul Jasmien, Depreter Kjell, Deras Nikki, Desmet An-Sofie, De Stercke Ken, Di Ilio Loris, Feys Alice, Geeraerts Penijn, Ghijselings Karin, Goorts Arno, Hanssens Karen, Hublau Tim, Hubloux Hanne, Kalb Lindsey, Khattou Kawtar, Khattou Sara, Lamme Vincent, Luyckfassel Andy, Magnus Susanne, Mettioui Rayane, Monseu Toby, Moucheron Thibaut, Müller Sifra, Muylle Kjell, Pe Lisa, Pieters Stephanie, Pissens Annelien, Sienaert Fanny, Sterck Tom, Terrouche Sara, Timmermans Jeniffer, Van De Mosselaer Bengt, Van Der Eecken Sharon, Vanderoost Katrien, Van Der Smissen Sander, Van Der Vinne Ryan, Vanhove Sarah, Van Lysebeth Shana, Van Molle Paco, Vannerom Darco, van Rhijn Zachary, Vanstalle Brecht, Vanvolsem Lien, Verstappen Laura, Vervaet Jeremy, Wauters Nicky, Weverbergh Freya, Willemyns Drika, Yagoubi Yassine

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2005 – 2006…class off 2006

juni2006
Arnoys Ellen, Azare Dimitri, Bandinelli Alicia, Baukes Steven, Billiet Kelly, Borremans Kjell, Bouzaya Farida, Cannaerts Marjan, Carlier Anais, Chaouki Samir, Courtmans Saskia, Dannau Gerry, De Backer Falko, Debast Kelly, Debruyn Jari, Debusscher Gilian, Decoster Laura, Decuyper Steffi, Dehaes Maurah, Deherder Bjarne, De Maeght Elke, Derauw Bert, De Ridder Remie, Devroede Jasper, Dierickx Jens, Girardin Marie, Jegoebi Jenkanloe Helin, Magnus Josefien, Marit Lorien, Moerenhout Michiel, Monseu Glenn, Moussiaux Gaetan, Pletinckx Mira, Rahbi Ines, Sablon Céline, Sobieraj Amaury, Steens Arnaud, Swalus Klara, Talrich Camille, Valaeys Sidney, Van De Mosselaer Sam, Van Der Elst Stephanie, Van Der Vennet Kelly, Vanhorenbeke Steven, Verstrepen Sven, Willemyns Dylan

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2004 – 2005…class off 2005

juni2005
Berlize Yannick, Blick Kentony, Borremans Laura, Bosseloir Severine, Brison Kelly, Cannaerts Rik, Carels Steffie, Carlier Kelly, De Backer Elodie, Defraine Stijn, Dehaes Anouk, Demesmaeker Joost, Demesmaeker Marijke, Deneyer Jens, De Ridder Gaëlle, De Ridder Kevin, Devalckeneer Quinten, Duyck Caro, Fastenackels Mathieu, Hubloux Wannes, Jahja Andi, Jous Shana, Kayma Assiya, Lamme Laurent, Liebersens Aurélie, Luyckfasseel Lise, Madhoun Sami, Marini Melissa, Michiels Inne, Michiels Lien, Müller Nathanaël, Mullier Arno, Muylle Lise, Notaert Katrien, Qian Tian Wen Salomon, Richer Guillaume, Richer Margaux, Steenhouwer Ellen, Stevering Alexandre, Stevering Michaël, Swinters Maaike, Tobias Benjamin, Trentini Jonathan, Trentini Michael, Tytgat Sander, Vandermeeren Sandy, Van Der Veken Floris, Van Ooteghem Gaëtan, Wauters Arno, Wauters Brent, Willemijns DeanAlain

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2003 – 2004…class off 2004

juni2004
Bilmez Melis, Brabant Sharon, Brisaert Santana, Buidin Llewelyn, Buidin Nell, Cambier Johanna, Canonne Joy, Cassimon Damian, Chapelle Laurent, Clement Arno, Colpaert Sara, De Grève Pierre, Debreucker Glenn, Dekegel Tim, De Maeght Jels, Demuylder Brian, Demuylder Pieter, Denayer Alexandre, Denayer Jim, De Nul Kim, De Nul Tim, Deras Ellen, Descuyffeleer Dylan, Devillé Mariska, Devos Dorien, Flamand Inez, Guignard Carole-Anne, Hanssens Arne, Ide Bart, Imbrechts Jerôme, Imbrechts Natacha, Kayma Thalia, Mary Sasja, Meesters June, Moussiaux Jeremy, Okitokandjo Chancelvie, Ouhammou Soufiane, Pissens Jens, Pletinckx Jiri, Robbe Amélie, Roelands Jo, Sablon Camille, Sencie Kaat, Serruys Stijn, Severs Dorian, Taelemans Roxanne, Tilmont Isis, Timmermans Alison, Timmermans Els, Tonnoir Emily, Valaeys Shana, Van Damme Lisa, Vande Reyde Guillaume, Vandergucht Laetitia, Van Gyseghem Laura, Van Haelen Kim, Van Huychem Dries, Van Praet Dena, Van Rijsbergen Kelly, Vanvolsem Hilke, Vermeersch Trix, Verstappen Marian, Vogeleer Karlien, Walders Sheree, Willemijns Stef

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2002 – 2003…class off 2003

juni2003
Arnoes Kelly, Arnoys Jessica, Arnoys Sam, Bellemans Ulrike, Blondeel Niek, Brito Luna De Araujo Augusto, Brock Glenn, Calabro Samuël, Carels Aurélie, Christophe Alexandra, Colson Robrecht, Courtmans Melissa, Cremers Nand, Dannau Evy, Dantrou Stephanie, Deferm Aurélie, De Munter Nick, Demuylder Liesa, Deprez Matthias, Deras Mike, De Reymaeker Johan, De Rore Thaïsa, Devillé Zoë, De Vroede Lindsay, D’Hollander Dorien, Doclot Erik, Duyck Davy, Ferrera Chiara, Girardin Mick, Govers Dorien, Henri Natacha, Labens Sven, Lauwereys Bernt, Louckx Sven, Malfliet Glenn, Manconi Aron, Massien Aurélie, Meert Sander, Merckx Gloria, Moons Ellen, Moustie Goran, Noël Kenny, Ophalvens Lien, Ouhammou Elias, Pletinckx Sven, Poupart Tiffany, Quotermans Glenn, Rancelot Amélie, Roelands Jan, Schadron Jonas, Severs Farah, Sterck Lien, Steverling Sebastian, Talrich Florence, Van Den Berge Laetitia, Vandenbussche Robin, Van Den Perre Stijn, Vandermaelen Tyler, Vandermeeren Dennis, Vander Meersche Glenn, Vandernoot Laura,

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2001 – 2002…class off 2002

 juni2002
 Anneet Anaïs, Blanquaert Jarno, Borremans Els, Bosseloir Xavier, Cambier Saskia, Chapelle Geoffrey, Clement Kevin, Cornelis Nico, Debast Ken, Debilde Sofie, Deboeck Sven, Debontridder Lenny, De Knijf Jana, Demuylder Kim, Descuyffeleer Kevin, Devillé Kathy, De Vroede Lesley, D’Hondt Andrea, Duyck Shana, Granado Aranzana Jessica, Guignard Sarah, Hertmans Charlotte, Ide Carla, Lahbib Zaki, Lauriers Freja, Maesfrancx Lars, Marcelis Marijke, Müller Jorim, Mullier Lynn, Notaert Sylvie, Pissens Pieter-Jan, Sarkozi Freya, Smetcoren Sara, Steenhouwer Glenn, Talrich Pierre, Timmermans Leen, Van Damme Evi, Vandenbrande Dries, Vandenhouden Stijn, Vanderoost Kelly, Van der Veken Pieter, Van Diest Sofie, Vanoverstraeten Jolijn, Van Wichelen Sarah, Vanzeebroeck Kurt, Verstrepen Joeri, Wampers Alicia, Wauters Sam, Willemijns Sven, Wouters Nele

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 2000 – 2001…class off 2001

juni2001
 Abraham Jeremy, Aerts Dimitri, Akchich Karima, Blondeel Bram, Bracquez Nicolas, Bruneel Niel, Buelinckx Prescilla, Calabro Esther, Cassimon Pierre-Thomas, Cullus Wendy, Debrie Tom, Decoster Lukas, Decrick Lisa, Defraine Lethicia, De Greef Sara, Delarivière Sven, Demel Tim, Demesmaeker Bart, Derauw Dries, Detruyer Jens, Dubois Kenzo, Fastenackels Julie, Ferrera Gaetano, Fortunier Anouk, Francornel Sven, Gibon Alexandre, Gremmelprez Kelly, Hautman Dieter, Hendrickx Geoffrey, Imbrechts Alexandra, Laus Melanie, Luyckfasseel Nils, Marcelis Sebastien, Meesters Nemo, Michiels Iris, Molle Gerik, Nerinckx Ken, Pevernagie Julie, Sarkozi Roxanne, Schadron Delfien, Schoonjans Shana, Steen Kurt, Stinissen Melissa, Swinters Karen, Terrijn Joke, Timmermans Jeason, Tonnoir Jennifer, Tytgat Ruben, Vaeyens Didier, Vandenbosch Maries, Vanden Eynde Sven, Vander Linden Jessie, Vandernoot Benjamin, Vanstippen Anthony, Vanwaelem Koen, Wery Gregory

  Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 1999 – 2000…class off 2000

juni2000
 Aerts Evi, Anckaert Sean, Bardyn Alexander, Bekaert Jason, Bellemans Evelien, Belsack Ilse, Bernaer Geoffrey, Bonura Melissa, Borremans Dean, Broekaert Jesse, Buidin Fiona, Cassimon Margaux, Claes Valerie, Colson Ralph, Cromphout Johan, De Bilde Nikki, Debremaeker Evi, Debremaeker Kevin, De Clercq Jolien, Devalckeneer Tiziana, Devillé Kurt, Devos Nils, Duyck Steve, Favijts Cinthia, Geeraerts Bo, Goossens Leni, Lauwereys Julien, Maes Dimitri, Massien Timmy, Mattheus Kevin, Mitselos Dimitri, Nagant Audrey, Nagant Virginie, Roels Lore, Scuttenaire Jessica, Taelemans Dorien, Teirbrood Gaëtan, Tossijn Kevin, Triest David, Vancutsem Maud, Vandenbosch Jolien, Vanderheyden Lionel, Vandersmissen Steven, Van Diest Geert, Van Genechten Edward, Van Rijsbergen Wendy, Vanvlaenderen Joy, Vastiau Stijn, Willemijns Stijn

Afgestudeerde 6de-jaars schooljaar 1989 – 1999…class off 1999

juni1999
Aelterman Leen, Azare Natacha, Bekaert Joyce, Blondeel Tom, Braes Thomas, Caira Sebastien, Claus David, Cornelis Kevin, Debast Niels, Debilde Jonathan, Decoster Erik, Decoster Stacy, Denayer Kenny, Derauw Stijn, Desaedeleer Dieter, Desmet Jens, Goossens Benny, Hamelrijck Dimitri, Hellings Dorien, Hosse Simon, Ide Liesbeth, Januarius Bart, Lauriers Bjorn, Luyckx Bert, Maes Cédric, Mei Dararath, Michiels Dorien, Minet Dieter, Neeb Laura, Nicula Consuela, Pevernagie Bert, Raemaekers Kelly, Roels Ilse, Sarkozi Marika, Steenhouwer Steffi, Swinters Sarah, Thomas Tom, Timmermans Mark, Van den Brande Joppe, Vancutsem Telly, Vandenbosch Nina, Van Rijsbergen Wim, Wery Geoffrey